Strona główna
tst
Produkty » VectaStar Gigabit

VectaStar Gigabit

System radiowy VectaStar Gigabit jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów dostępu radiowego punkt-wielopunkt LMDS. Jest platformą oparta natywnie na standardzie Ethernet. Podstawą wydajności systemu jest warstwa radiowa zapewniająca opóźnienia w transmisji end to end poniżej 1ms. Vecta Star jest jedynym systemem radiowym który zapewni twoim klientom round-trip ping dla końcowej usługi (bridge ethernetowy po kanale wirtualnym ATM) poniżej 1.5ms.

System znajduje idealne zastosowanie w sieciach wielo usługowych gdzie równocześnie przesyłane są głos/video/dane/dostęp do Internetu i należy zapewnić różne parametry realizacji każdej z usług. Jako jedyny system na rynku pozwala na transmisje od jednostek abonenckich do stacji bazowej z modulacją 256 QAM co zapewnia wydajność o ponad 30% od najbliższej konkurencji.

VectaStar jest także jedyną platformą punkt-wielopunkt zapewniająca optymalizacje ruchu dla danych GSM / UMTS / LTE przy komunikacji pomiędzy stacjami bazowymi telefonii 2G i 3G.

System VectaStar jest dostępny w paśmie radiowym 10.5 GHz, 26 GHz oraz 28 GHz

wholesale jeans replica watches

Firma VSAT System s.j. jest Autoryzowanym Dystrybutorem systemu VectaStar i posiada jako jedyna w Polsce posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu kompletnych sieci opartych na VectaStar.